• Тематичне оформлення зони відпочинку в Іспанії

  Наша команда виконувала роботи по тематичного оформлення зони відпочинку на узбережжі Іспанії в Валенсії. Роботи велися від розробки проекту до його реалізації. Була обрана популярна зараз тема «Зістарений корабель». Всі об'єкти виконувалися з архітектурного бетону т. К. Цей матеріал дуже міцний і вироби з нього довговічні. Фактура корабельної дошки робилася вручну скульпторами і повністю імітує натуральне дерево.
 • Приватний фитопарк в стилі Майя

  Замовником була обрана досить поширена тема «Цивілізація Майя». Всі виготовлені нами елементи і рельєфи виконувалися з архітектурного бетону на основі збереженої архітектури Майя. Уламки архітектурних елементів, дикі скелі і дерева-все виконувалося з рат-бетону методом ручного ліплення. Трафарети під рельєфи так само виготовляли наші фахівці.
 • Центральний парк ім. Ленина в Белгороді

  У місті Бєлгороді в дитячому розважальному центрі "Тропікана «був розроблений і виконаний дивовижний проект з реконструкції внутрішнього приміщення бару»Таверна". При створенні інтер'єру кафе була використана тема, пов'язана з побутом піратів. Ця ідея добре відображена в створенні образу барної стійки, оформлення банкетного залу «Палуба» і в розписах стін кафе.
 • Оформлення входу в морський музей

  Наші художники-декоратори брали участь у виготовленні декорацій в Сафарі-парку. Основним матеріалом у виготовленні був полімербетон. Цей матеріал у зв'язці з металом і полістиролом дозволив найбільш точно втілити ідеї декораторів в життя
 • Zooland на Вул. Дерев’янко. Харків

  По вулиці Дерев'янка в місті Харкові був побудований триповерховий зоомагазин, де зусиллями наших художників-декораторів інтер'єр наповнився скульптурними композиціями, розписами стін і декораціями.
 • Арт-об’єкти на території парку ім. Горького в Харкові

  У місті Харкові виробляли реконструкцію центрального парку ім. Гіркий. Для компанії "ікона стилю", що проводила художньо-декоративні роботи в парку, наш колектив виконав ряд тематичних об'єктів, які ви можете подивитися в нашій фотогалереї.

 • Парк “Play Ventura” Курськ

  В кінці 2017 р. в Курську відкрився найбільший критий парк атракціонів в СНД "Play Ventura". Ідеєю декоративного оформлення внутрішнього простору парку стало його перетворення в тропічний острів.