• Тематичне оформлення зони відпочинку в Іспанії

  Наша команда виконувала роботи по тематичного оформлення зони відпочинку на узбережжі Іспанії в Валенсії. Роботи велися від розробки проекту до його реалізації. Була обрана популярна зараз тема «Зістарений корабель». Всі об'єкти виконувалися з архітектурного бетону т. К. Цей матеріал дуже міцний і вироби з нього довговічні. Фактура корабельної дошки робилася вручну скульпторами і повністю імітує натуральне дерево.
 • Приватний фитопарк в стилі Майя

  Замовником була обрана досить поширена тема «Цивілізація Майя». Всі виготовлені нами елементи і рельєфи виконувалися з архітектурного бетону на основі збереженої архітектури Майя. Уламки архітектурних елементів, дикі скелі і дерева-все виконувалося з рат-бетону методом ручного ліплення. Трафарети під рельєфи так само виготовляли наші фахівці.
 • Парк в с. Оползневое. Украина

  Наша компанія займалася виготовленням численних тематичних декорацій і арт-об'єктів для парку. Основні елементи виконані нашою командою розташовані в зоні лісу: це декорування «Табору бойскаутів» (мотузкове містечко), штучне дерево на території мотузкового містечка, декорування опор мосту у вигляді колод і балансуючих каменів, безліч тематичних скульптур для гольф поля.
 • Центральний парк ім. Ленина в Белгороді

  У місті Бєлгороді в дитячому розважальному центрі "Тропікана «був розроблений і виконаний дивовижний проект з реконструкції внутрішнього приміщення бару»Таверна". При створенні інтер'єру кафе була використана тема, пов'язана з побутом піратів. Ця ідея добре відображена в створенні образу барної стійки, оформлення банкетного залу «Палуба» і в розписах стін кафе.
 • Зоомагазин «ZooLand» в парку ім. Гіркого

  Найбільші Зоомагазини М. Харкова мережі компанії» ZooLand " прикрашені декораціями, виконаними нашими фахівцями.
 • Арт-об’єкти на території парку ім. Горького в Харкові

  У місті Харкові виробляли реконструкцію центрального парку ім. Гіркий. Для компанії "ікона стилю", що проводила художньо-декоративні роботи в парку, наш колектив виконав ряд тематичних об'єктів, які ви можете подивитися в нашій фотогалереї.