Модульні печі-барбекю

У нас ви можете купити вуличну піч барбекю з жароміцного бетону. Модульний мангал- це дуже зручне і вигідне рішення для облаштування зони відпочинку на вашій ділянці. Так само готову зону барбекю можна вписати в інтер'єр літньої кухні або веранди. Дизайн модульного каміна виконаний у вигляді цегляної кладки. акцентом є декоративні елементи, стилізовані під дерево. мангал виконаний в двох варіантах секцій: пряма і кутова.

У комплект мангала-барбекю входять: корпус, жароміцні шамотні плити (витримують температуру до 1700 ° С), 2 секції труби, гранітна стільниця, купол димоходу, решітка, зольник, решітка для казана, тримач шампурів.

Димохід можна наростити сегментами до 2х метрів! стільниця з натурального граніту товщиною 30мм не затертого не дряпається НЕ вбирає воду, легко миється.

Окремо можна придбати стіл-тумбу з бетону для літньої кухні, в яку можна врізати умивальник, варильну поверхню, також комплектуються гранітної стільницею.

Піч-барбекю збирається із застосуванням вогнетривкого розчину. Елементи конструкції створені таким чином, щоб мангал легко можна було зібрати самостійно своїми руками. Ви завжди зможете проконсультуватися з нашими фахівцями з усіх питань. так само наші фахівці можуть швидко і якісно встановити комплект модульної печі протягом дня. Модульну конструкцію мангала вже можна використовувати на наступний день.

Габарити:

- мангал: ширина 910мм, глибина 650мм, висота 2.8м, вага 650кг

- тумба: ширина 1000 мм, глибина 500, висота 850мм, вага 200кг Ціни:

- тумба з дверцятами

- мангал-барбекю

- мангал-барбекю кутовий

- комплект мангал-барбекю + 2 тумби

- додаткова секція труби Доставка:

Доставка по Харкову - есть.

Доставка по області - есть

Є можливість самовивозу

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією і розраховується індивідуально. Монтаж:

Вартість збирання мангала

Вартість збирання тумби

Консультація фахівця з монтажу - безкоштовно

Для того щоб купити модульний мангал-барбекю потрібно оформити замовлення на сайті
або зателефонувати нам по телефону:

+ 38 (097) 030-96-32

Магазин

Этапы сборки мангала.

Модульна конструкція мангала розроблена таким чином, щоб його можливо було зібрати самостійно. Ми надішлемо вам докладну інструкцію по установці печі.

Так само Ви в будь-який час можете проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону.

 
 
 
 

Галерея